Subaru Solterra ve verzi Platinum je vůz střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 160 kW (218 koní) a točivým momentem 336 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 6 sekund a maximální rychlost je 160 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 78,4 kW na tunu (průměr kategorie: 108,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 71 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 416 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 690 mm, šířkou 1 860 mm a výškou 1 650 mm (rozvor 2 850 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 441 litrů. Pohotovostní hmotnost je 2 040 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 550 kg. Brzděný přívěs může vážit až 750 kg. Světlá výška 210 mm a průměr otáčení 12 m doplňují profil vozu.
Cena Subaru Solterra Platinum startuje na 1 375 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Platinum |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 160 kW |
| Maximální rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 s |
| Série | Solterra (EAM1S(M)) (od 10/22) |
| Začátek výroby | EAM1S(M) |
| Začátek výroby modelu | Solterra |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1650mm |
| Šířka | 2180mm |
| Délka | 4690mm |
| Rozvor | 2850 mm |
| Objem kufru | 441 / - l |
| Hmotnost | 2040 / 2550 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 210 |
| Přední nájezdový úhel | 17 |
| Zadní nájezdový úhel | 25 |
| Přechodový úhel | 18 |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | 13 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 416 km |
| Dojezd WLTP | 416 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 71 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 80%: 85 min. (DC nabíjecí stanice 50,0 kW), 30 min. (DC nabíjecí stanice 150,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 375 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |