Toyota C-HR+ ve verzi Teamplayer je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 165 kW (224 koní) a točivým momentem 268 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 7 sekund a maximální rychlost je 160 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 87,5 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 72 kWh (netto) umožňuje dojezd až 607 km dle WLTP při kombinované spotřebě 13 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 520 mm, šířkou 1 870 mm a výškou 1 595 mm (rozvor 2 750 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 416 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 885 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 520 kg. Brzděný přívěs může vážit až 750 kg. Světlá výška 182 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena Toyota C-HR+ Teamplayer startuje na 999 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 15. 12. 2025.
| Název | Teamplayer |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 165 kW |
| Maximální rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 s |
| Série | C-HR+ (od 03/26) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | C-HR+ (77 kWh) |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1595mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4520mm |
| Rozvor | 2750 mm |
| Objem kufru | 416 / - l |
| Hmotnost | 1885 / 2520 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 182 |
| Přední nájezdový úhel | 15 |
| Zadní nájezdový úhel | 25 |
| Kombinovaná | 13l/100km |
| Město | 9 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 607 km |
| Dojezd WLTP | 607 km |
| Dojezd město | 836 km |
| Kapacita baterie hrubá | 77 kWh |
| Kapacita baterie netto | 72 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 420 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 28 min. (DC nabíjecí stanice 150,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 999 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |