Volkswagen ID.3 ve verzi Pro je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 150 kW (204 koní) a točivým momentem 310 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na zadní nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 7 sekund a maximální rychlost je 160 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 82,3 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 59 kWh (netto) umožňuje dojezd až 433 km dle WLTP při kombinované spotřebě 15 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 264 mm, šířkou 1 809 mm a výškou 1 564 mm (rozvor 2 770 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 385 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 822 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 280 kg. Průměr otáčení činí 10 m.
Cena Volkswagen ID.3 Pro startuje na 947 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | Pro |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 150 kW |
| Maximální rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 s |
| Série | ID.3 (E1) (od 10/23) |
| Začátek výroby | E1 |
| Začátek výroby modelu | ID.3 Pro |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1564mm |
| Šířka | 2070mm |
| Délka | 4264mm |
| Rozvor | 2770 mm |
| Objem kufru | 385 / - l |
| Hmotnost | 1822 / 2280 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15l/100km |
| Město | 11 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 433 km |
| Dojezd WLTP | 433 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 63 kWh |
| Kapacita baterie netto | 59 kWh |
| Hmotnost baterie | 364 kg |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1860 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 390 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 30 min. (DC nabíjecí stanice 165,0 kW) |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 947 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |