Jihokorejská automobilka Hyundai nabízí celkem 16 modelů, namátkově třeba i20, i30, IONIQ 3, IONIQ 6 N nebo Bayon. IONIQ 3 patří s délkou 4,155 metru k těm menším, šířka je pak 1,8 m, výška 1,505 m.
IONIQ 3 se vyrábí ve dvou různých motorizacích.
IONIQ 3 se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za IONIQ 3 Standard Range 42,2 kWh platili přibližně 7 226 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 167 120 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Hyundai IONIQ 3 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Hyundai Tarif v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U vás jistě bude zajímat i objem kufru. Hyundai IONIQ 3 disponuje objemem 322 litrů, resp. 441 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Mercedes-Benz T (520 litrů), Mitsubishi ASX (484 litrů), Dongfeng Shine GS (474 litrů), Ligier Myli (459 litrů) nebo Peugeot 2008 (434 litrů)
Značka Hyundai získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,1 z 10 a obsadila 12. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Hyundai dlouhodobou průměrnou poruchovost 27,2 % (12. z 14 značek v žebříčku).
IONIQ 3 bude prvním evropským vozem značky Hyundai vybaveným infotainmentem nové generace Pleos Connect. Systém kombinuje širokoúhlý centrální displej rozdělený na tři sekce, štíhlý displej před řidičem a fyzická tlačítka na volantu i pod hlavní obrazovkou. Součástí je také hlasový asistent Gleo AI postavený na velkém jazykovém modelu (LLM), který rozumí konverzačnímu kontextu a dokáže rozpoznat polohu mluvčího v interiéru.
Pleos Connect přináší vlastní obchod s aplikacemi s nativní podporou YouTube a Spotify bez nutnosti propojení s telefonem. Hyundai Motor Group plánuje nasadit systém do roku 2030 do zhruba 20 milionů vozů značek Hyundai, Kia a Genesis. Které z avizovaných funkcí dostanou evropské IONIQ 3 hned po spuštění a které až později, výrobce zatím neupřesnil. Více v článku Hyundai Pleos Connect: nový infotainment s AI asistentem Gleo.
| Palivo | electric |
| Převodovka | |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - 108 kW |
| Maximální rychlost | 170 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 - 9 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | - |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1505mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4155mm |
| Rozvor | 2680 mm |
| Objem kufru | 322 / 441 l |
| Hmotnost | - -/- - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 344 - 496 km |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 42 - 61 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | 22 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 100 kW |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | Hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 700 000 Kč - 700 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |