DS N°4 ve verzi E-Tense je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 156 kW (213 koní) a točivým momentem 343 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 7 sekund a maximální rychlost je 160 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 87,1 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 58 kWh (netto) umožňuje dojezd až 449 km dle WLTP při kombinované spotřebě 15 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě. Funkce V2L umožňuje napájet externí spotřebiče.
S délkou 4 400 mm, šířkou 1 830 mm a výškou 1 470 mm (rozvor 2 675 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 390 litrů a po sklopení zadních sedadel až 778 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 792 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 250 kg. Světlá výška 189 mm.
Cena DS N°4 E-Tense startuje na 1 193 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | E-Tense |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 156 kW |
| Maximální rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 s |
| Série | N°4 (F) (od 09/25) |
| Začátek výroby | F |
| Začátek výroby modelu | N°4 E-Tense |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1470mm |
| Šířka | 2061mm |
| Délka | 4400mm |
| Rozvor | 2675 mm |
| Objem kufru | 390 / 778 l |
| Hmotnost | 1792 / 2250 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | 189 |
| Kombinovaná | 15l/100km |
| Město | 11 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 449 km |
| Dojezd WLTP | 449 km |
| Dojezd město | 590 km |
| Kapacita baterie hrubá | 61 kWh |
| Kapacita baterie netto | 58 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1415 min. (AC zásuvka 230V 1,8 kW), 765 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,2 kW), 320 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW), 215 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 31 min. (DC nabíjecí stanice 100,0 kW) |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 85 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 193 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - kg |
| Nebrzděný | - kg |