Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Jihokorejská automobilka Kia nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba Ceed, EV4, K4, Picanto nebo Ceed Sportswagon. EV4 patří s délkou 4,43 metru k těm větším, šířka je pak 1,86 m, výška 1,485 m. Hodnoty průměrného hatchbacku jsou pak 4,2 m na délku, 1,78 m na šířku a 1,48 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je prostor pro cestující a pro zavazadla spojený, tj. zadní dveře poskytují přístup do zavazadelníku. V zásadě se tvarem neliší od vozů combi, liší se hlavně velikostí zavazadelníku a absencí třetí řady oken. Vozy kombi jsou tak praktičtější, hatchbacky zase vynikají v kompaktnosti a jsou vhodnější do města.
EV4 se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Air 58.3kWh startuje na 939 980 Kč, model je dostupný v 10 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Earth. EV4 se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například jihokorejská automobilka KGM nabízí Rexton s motorem 2.2 Diesel 4WD automat za 946 800 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Earth ve výbavě Air 58.3kWh platili přibližně 9 703 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 224 380 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Kia EV4 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Kia Finance v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V listopadu 2025 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu Kia EV4.
Značka Kia získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,2 z 10 a obsadila 10. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Kia dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,3 % (13. z 14 značek v žebříčku).
Finský magazín Tekniikan Maailma otestoval deset aut v arktických podmínkách Laponska (−30 °C). Kia EV4 GT-Line obsadila dělené 2. místo (0,1 bodu za Mercedesem CLA 250+) a získala zvláštní uznání za nejlepší elektrotechniku — zahřála kabinu na 20 °C za 10 minut a nabíjela stejně rychle jako v létě. Reálný dojezd v mrazu: 261 km (WLTP 584 km). Více v článku Kia EV4 zazářila ve finském zimním testu.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 150 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 170 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - - s |
| Série | EV4 (CT1) (od 10/25) |
| Začátek výroby | CT1 |
| Začátek výroby modelu | EV4 (81,4 kWh) |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1485mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4430mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 435 / - l |
| Hmotnost | 1896 - -/2355 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 140 |
| Kombinovaná | 14 - -l/100km |
| Město | 10 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 625 km |
| Dojezd WLTP | 625 km |
| Dojezd město | 799 km |
| Kapacita baterie hrubá | 81 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 475 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 939 980 Kč - 939 980 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Recenzent je fascinován designem a světelnou technikou modelu EV4, který považuje za jeden z nejlepších počinů značky Kia. Vyzdvihuje především výkonné Matrix světlomety a moderní technologické vychytávky, díky kterým se řidič cítí výjimečně.SDA Dan Cars
- Výrazný a moderní design
- Výkonné Matrix LED světlomety
- Technologicky vyspělá výbava
- Žádné zápory neuvedeny
Zimní auto 2026: Kia EV4 předvedla magický výkon v nejtěžším testu zimního srovnání TM – videoTekniikan Maailma
- Výrazně vylepšený systém regulace prokluzu na kluzké vozovce
- EV4 překonal i příbuzné modely Hyundai-Kia skupiny v zimním testu
- Pozitivní vývoj oproti předchozím generacím díky zpětné vazbě testů
- Článek je dostupný pouze předplatitelům, detailní výsledky zveřejněny až v čísle 3/2026
- Omezené veřejně dostupné informace o celkovém hodnocení
Test: Kia EV4 - Nový elektrický vůz střední třídy není obyčejný, ale při jízdě působí poněkud odtažitěAutoWeek
- Velkorysý vnitřní prostor i zavazadlový prostor
- Slibuovaný dojezd přes 600 km s velkou baterií
- Logický a rychle reagující infotainment systém
- Křesla nízko položená s krátkými sedáky, těžko nastavit ideální pozici
- Řízení s malým pocitem a komunikací s vozovkou
- Podvozek na dlouhých nerovnostech příliš dlouho kývá
Kia EV4: prostornější než EV3, jiná dynamikaAutoRAI
- Velkorysý prostor pro cestující
- Výborný komfort odpružení
- Stabilní nabíjecí křivka 120 kW
- Chybí verze 4x4 a GT
- Pouze 400V technologie
- Menší zavazadlový prostor než u EV3
Testováno v roce 2025