Lynk & Co 01 v motorizaci Lynk & Co 01 1.5TD PHEV 3DHT Pro je vůz střední třídy s benzínovou pohonnou jednotkou o výkonu 206 kW (280 koní) a točivým momentem 535 Nm. Motor o objemu 1,5 l a 4 válce (16 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 137,3 kW na litr objemu. Automatická převodovka má 3 stupně a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 7 sekund a maximální rychlost je 200 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 106,5 kW na tunu (průměr kategorie: 111,2 kW/t).
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 19 l/100 km. Nádrž pojme 42 litrů, což vystačí přibližně na 221 km.
S délkou 4 545 mm, šířkou 1 860 mm a výškou 1 694 mm (rozvor 2 734 mm) patří do kategorie Střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 466 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 935 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 350 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 800 kg. Světlá výška 213 mm a průměr otáčení 11 m doplňují profil vozu.
Cena Lynk & Co 01 Lynk & Co 01 1.5TD PHEV 3DHT Pro startuje na 999 995 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 11. 2. 2026.
| Název | Lynk & Co 01 1.5TD PHEV 3DHT Pro |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | 1.5 l |
| Převodovka | a (3) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 206 kW |
| Maximální rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 s |
| Série | 01 (CX11) (od 11/24) |
| Začátek výroby | CX11 |
| Začátek výroby modelu | 01 1.5TD PHEV |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1694mm |
| Šířka | 2141mm |
| Délka | 4545mm |
| Rozvor | 2734 mm |
| Objem kufru | 466 / - l |
| Hmotnost | 1935 / 2350 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 213 |
| Přední nájezdový úhel | 19 |
| Zadní nájezdový úhel | 26 |
| Kombinovaná | 19l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | 19 l/100km |
| Město 2. pohon | - |
| Mimo město 2. pohon | - |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 75 km |
| Dojezd WLTP | 75 km |
| Dojezd město | 97 km |
| Kapacita baterie hrubá | 17 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 168 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 6,6 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 999 995 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1800 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |