Volvo EX30 ve verzi Single Motor Essential je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 200 kW (272 koní) a točivým momentem 343 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na zadní nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 5 sekund a maximální rychlost je 180 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 108,7 kW na tunu (průměr kategorie: 85,4 kW/t).
Baterie o kapacitě 49 kWh (netto) umožňuje dojezd až 339 km dle WLTP při kombinované spotřebě 17 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 233 mm, šířkou 1 838 mm a výškou 1 550 mm (rozvor 2 650 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 318 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 840 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 210 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 000 kg. Světlá výška 171 mm a průměr otáčení 10 m doplňují profil vozu.
Cena Volvo EX30 Single Motor Essential startuje na 865 000 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 30. 9. 2025.
| Název | Single Motor Essential |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | a (1) |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Maximální rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 s |
| Série | EX30 (2) (od 01/24) |
| Začátek výroby | 2 |
| Začátek výroby modelu | EX30 Single Motor |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1550mm |
| Šířka | 2032mm |
| Délka | 4233mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 318 / - l |
| Hmotnost | 1840 / 2210 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 171 |
| Kombinovaná | 17l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 339 km |
| Dojezd WLTP | 339 km |
| Dojezd město | 441 km |
| Kapacita baterie hrubá | 51 kWh |
| Kapacita baterie netto | 49 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 1710 min. (AC zásuvka 230V 2,3 kW), 1110 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 3,7 kW), 570 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,4 kW), 360 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 26 min. (DC nabíjecí stanice 134,0 kW) |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 865 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1000 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |