Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Japonská automobilka Suzuki nabízí celkem 6 modelů, namátkově třeba Across, e Vitara, S-Cross, Vitara nebo Swace. e Vitara patří s délkou 4,275 metru k těm menším, šířka je pak 1,8 m, výška 1,635 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
e Vitara se vyrábí ve třech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z května 2026. Základní výbava Premium 49 kWh 4x2 startuje na 747 500 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách.
Vůz Suzuki e Vitara lze sehnat jak ve variantě s pohonem předních kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací e Vitara eAxle ALLGRIP-e a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 155 tisíc Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za e Vitara eAxle Club ve výbavě Premium 49 kWh 4x2 platili přibližně 7 716 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 178 420 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Suzuki e Vitara je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U SUV vás jistě bude zajímat i objem kufru. Suzuki e Vitara disponuje objemem 310 litrů, resp. 562 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Mercedes-Benz T (520 litrů), Mitsubishi ASX (484 litrů), Dongfeng Shine GS (474 litrů), Ligier Myli (459 litrů) nebo Peugeot 2008 (434 litrů)
V listopadu 2025 bylo v ČR registrováno 2 kusy modelu Suzuki e Vitara.
Značka Suzuki získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,7 z 10 a obsadila 2. místo z 39 značek.
Suzuki e Vitara je dostupná ve třech variantách: základní 106 kW (144 k) s pohonem předních kol a dojezdem 344 km WLTP od 780 000 Kč, silnější 128 kW (174 k) FWD s dojezdem 426 km WLTP od 949 000 Kč a nejvýkonnější 135 kW (184 k) s pohonem všech kol (ALLGRIP-e) a dojezdem 395 km WLTP od 1 027 000 Kč. Spotřeba energie se pohybuje mezi 14 a 16 kWh/100 km.
Suzuki zahájilo 13. května 2026 prodej modelu e VITARA na českém trhu. Vstupní cena 747 500 Kč platí pro 49 kWh Premium s pohonem předních kol, 61 kWh Premium 4x2 stojí 847 500 Kč, varianta 61 kWh Premium 4x4 ALLGRIP-e vychází na 902 500 Kč. Vrcholná Elegance 4x4 končí na 977 500 Kč. Uvedené ceny zahrnují akční zvýhodnění 50 000 Kč.
Standardem ve výbavě Premium jsou LED světlomety, kompletní balíček asistenčních systémů, parkovací kamera, navigace s Suzuki Connect a vyhřívání předních sedadel, volantu i čelního skla. K vozu se vztahuje program SUZUKI PRO - prodloužená záruka až 10 let / 200 000 km. První dodávky zákazníkům očekává značka v letních měsících 2026. Více v článku Suzuki e VITARA v Česku za 747 500 Kč.
Na e Vitaru se vztahuje program SUZUKI PRO: standardní tovární záruka 3 roky, která se po každé předepsané servisní prohlídce v autorizované síti automaticky a zdarma prodlužuje až do stáří vozu 10 let nebo nájezdu 200 000 km. Bateriová záruka pro elektromobil je řešena samostatně podle podmínek výrobce. Více v článku Suzuki PRO: tovární záruka až 10 let bez příplatku.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Manuální |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 106 kW - 135 kW |
| Maximální rychlost | 150 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - 9 s |
| Série | Vitara (LY) (od 01/26) |
| Začátek výroby | LY |
| Začátek výroby modelu | e Vitara eAxle (49 kWh) |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1635mm |
| Šířka | 1918mm |
| Délka | 4275mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 310 / 562 l |
| Hmotnost | 1775 - 1935/2180 - 2360 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 180 |
| Kombinovaná | 14 - 16l/100km |
| Město | 10 - 12 l/100km |
| Mimo město | 10 - 12 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 344 - 426 km |
| Dojezd WLTP | 344 - 426 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 49 - 61 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 747 500 Kč - 902 500 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Recenzent vyzdvihuje především vynikající poměr ceny a výkonu u modelu Suzuki e Vitara. Celkový dojem je velmi pozitivní díky nadstandardní výbavě, která v dané cenové kategorii překonává konkurenci.AUTO TV
- Výborný poměr ceny a výkonu
- Nadstandardní výbava v základní ceně
- Konkurenceschopná cena pod 30 000 eur
- Žádné zápory neuvedeny
Suzuki e-Vitara: elektrické Suzuki je levnější než mnoho konkurentů0AutoWeek
- Žádné zápory neuvedeny
Test: Suzuki e-Vitara – Se svým e-Vitara si Suzuki neudělalo nic jednoduchého.AutoWeek
- Vlastní vývoj platformy i pohonu
- Vyvážený podvozek a dobré řízení
- Solidní výbava za rozumnou cenu
- Malý kufr 238-306 litrů
- Infotainment pomalejší než konkurence
- Těžší než benzinová Vitara
Suzuki e Vitara: téměř 430 kilometrů dojezdu a tento rok v NizozemskuAutoWeek
- Až 428 km dojezdu, tři varianty pohonu, čistý design
- NULL
Testováno v roce 2025