Suzuki e Vitara ve verzi e Vitara eAxle Club je vůz nižší střední třídy s elektrickým pohonem o výkonu 106 kW (144 koní) a točivým momentem 193 Nm. Síla se přenáší přes jednorychlostní redukci a pohon směřuje na přední nápravu. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 9 sekund a maximální rychlost je 150 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 59,7 kW na tunu.
Baterie o kapacitě 49 kWh (brutto) umožňuje dojezd až 344 km dle WLTP při kombinované spotřebě 14 kWh/100 km. Tepelné čerpadlo pomáhá udržet dojezd v zimě.
S délkou 4 275 mm, šířkou 1 800 mm a výškou 1 635 mm (rozvor 2 700 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 310 litrů a po sklopení zadních sedadel až 562 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 775 kg při maximální přípustné hmotnosti 2 180 kg. Brzděný přívěs může vážit až 750 kg. Světlá výška 180 mm a průměr otáčení 10 m doplňují profil vozu.
Cena Suzuki e Vitara e Vitara eAxle Club startuje na 780 000 Kč (přepočet z EUR, orientační).
| Název | e Vitara eAxle Club |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Maximální otáčky za minutu | - RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | - RPM |
| Objem motoru | - l |
| Převodovka | m (1) |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 106 kW |
| Maximální rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 9 s |
| Série | Vitara (LY) (od 01/26) |
| Začátek výroby | LY |
| Začátek výroby modelu | e Vitara eAxle (49 kWh) |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1635mm |
| Šířka | 1918mm |
| Délka | 4275mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 310 / 562 l |
| Hmotnost | 1775 / 2180 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 180 |
| Kombinovaná | 14l/100km |
| Město | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 344 km |
| Dojezd WLTP | 344 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 49 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-železo-fosfát (LFP) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| Časy nabíjení | 100%: 390 min. (AC 1-fázové wallbox/nabíjecí stanice 7,0 kW), 270 min. (AC 3-fázové wallbox/nabíjecí stanice 11,0 kW); 80%: 45 min |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 780 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |