CarVertical - sleva 10% na ověření VIN

,

Plánujete nákup vozidla a potřebujete ověřit jeho VIN kód? Pak by se vám mohla hodit sleva pro čtenáře Autohled.cz, a to 10% z běžné ceny ověření vozu na CarVertical.

Carvertical je mezinárodní databáze vozidel, dokáže ověřit tedy vozy z celé EU, USA a dalších zemí. Mezi prověřované vlastnosti patří zejména nehody, prodeje v bazaru, opravy v servisu a jejich ceny a také využití vozidla, které by mělo za následek vyšší opotřebení - zpravidla Taxi, Carsharing apod. Často jsou reporty doplněné také o fotografie a dekódované VIN, ze kterého jsou zřejmé výbavové prvky. Přečíst více o CarVertical si můžete v našem článku o ověření VIN a porovnání s Cebií.

Ověření VIN je prakticky nutnou součástí koupě ojetého vozu - bez něj kupujete auto prakticky naslepo. Určitě ale také nevynechejte reálnou prohlídku vozu na místě a pokud si s ní nevíte rady, vezměte si sebou zkušeného mechanika. To spolu s ověřením historie vozidla je nejlepší způsob, jak se při nákupu ojetiny nenachytat. Ověření přes VIN kód funguje v celé Evropě, je tedy dobrý nápad se zeptat prodejce na VIN vozidla ještě dříve, než se třeba vydáte do Německa. A pozor - je lepší se nespokojit pouze se zaslaným PDF - ta jsou lehce manipulovatelná a zneužitelná. Carvertical používá pro uchovávání dat blockchain, tedy stejnou technologii jako kryptoměny. Pokud si přehled zaplatíte, po nějakou dobu jej najdete na unikátním odkazu, který můžete sdílet. A ten už prakticky zfalšovatelný není.

0
Porovnávač
TOPlist