Sedmimístná auta - Jaké jsou možnosti pro větší rodinu?

Jiří Zelinka, 14. září 2020

Největší podíl na trhu sice mají pětimístné automobily, jenže ty nedokáží plně uspokojit potřeby úplně všech skupin - třeba početnějších rodin. Jim tak nezbývá nic jiného než se porozhlédnout po nabízených alternativách. Jakožto nejlepší možnost pro větší rodiny s dětmi se pak jeví sedmimístná auta, která nabízejí dostatek prostoru pro všechny cestující a jejich zavazadla. 

Mezi 7 místnými vozidly se dá vybírat podle typu karoserie ze tří hlavních kategorií. Vůbec nejlevněji pochodíte, pokud si pořídíte sedmimístné MPV, hned několik z nich se dá totiž sehnat za méně než 500 tisíc korun. O trochu více si budete muset připlatit v případě, že máte zálusk na dodávku se 7 místy. Za vyšší cenu však dostanete opravdu přehršel prostoru. Relativní novinkou a trendem posledních let jsou pak sedmimístná SUV, která se ve většině případů krom prostornosti honosí i atraktivním designem a slibnými jízdními vlastnostmi. 

Nejlevnější a nejoblíbenější 7 místná MPV 

Při bližším představování aut se sedmi místy začněme tou největší klasikou. Tou jsou vozy karoserie MPV, jež se velké popularitě těší, krom již zmiňované příznivé pořizovací ceny, i díky nesrovnatelně nižším provozním nákladům v porovnání s dodávkami a vozy SUV. Dále jsou zásluhou svých poměrně kompaktních rozměrům vhodné i do měst, nebývá totiž s nimi problém zaparkovat. Na druhou stranu mínusem je, že MPV nepatří k těm zrovna nejspolehlivějším. Do jisté míry za to ale může, že výrobou MPV se zaobírají ve velké míře značky, které obecně nenabízejí moc spolehlivá auta.  

Tím vůbec nejlevnějším 7 místným MPV je pak rumunská Dacia Lodgy, která se dá pořídit již od 364 900 Kč. Pokud se vám povede natrefit na akční nabídku, není problémem sehnat tento vůz dokonce i za cenu nižší než-li 300 tisíc korun. V tomto ohledu tedy nemá Lodgy konkurenci. Tento vůz je přitom nabízen se dvěma různými naftovými motory - Blue dCi 70kW/95k a Blue dCi 85kW/115k. Rozhodně se tedy nejedná o žádný nevýkonný stroj, na rodinné MPV nabízí třeba obstojné zrychlení z 0 na 100 km/h za 11 sekund. 

Jaké MPV vozy se sedmi místy bodují u českých řidičů? Určitě musíme vyzdvihnout dvojici Citroen Berlingo a Volkswagen Caddy. Prvně zmiňovaný model, prodávaný též pod značkou Peugeot Rifter, se dokonce řadí mezi vůbec nejprodávanější auta v ČR, v současnosti mu patří 20. příčka. Avšak dle zkušeností řidičů patří k těm méně spolehlivým. Vysokou spolehlivostí se naopak může chlubit Volkswagen Caddy. Tomu ale odpovídá i vyšší cenovka, v porovnání s Berlingem stojí téměř dvojnásobek. 

Nejlevnější a nejoblíbenější 7 místná SUV 

Donedávna byla 7 místná SUV utopií, automobiloví konstruktéři se soustředili primárně na produkci 5 místných SUV, neboť už i je považovali za dostatečně prostorné. To se však v poslední době radikálně změnilo a v současnosti trh doslova zaplavují nové modely sportovně užitkových vozů pro až 7 cestujících. Přičíst to můžeme i faktu obecně se zvyšující popularity aut karoserie SUV, která vytvořila poptávku právě po těchto specifických vozech. 

Nevýhodou sedmimístných SUV je ale jejich finanční náročnost - třeba prémiové modely BMW X7 či Mercedes-Benz GLS lze zakoupit za cenu daleko převyšující 2 miliony korun, což si upřímně řekněme, že je mimo finanční možnosti většiny početnějších rodin. O cenách provozu takovýchto aut ani nemluvě. Nicméně existují tu i o poznání levnější varianty. Tou vůbec nejvíce dostupnou je Mitsubishi Outlander. Cena tohoto SUV od japonského Mitsubishi jenom lehce převyšuje půl milionu korun. 

Interiér Mitsubishi Outlander

Své první SUV se sedmi sedačkami dokonce stihla představit už i Škodovka. Nejedná se o žádný jiný model než Škoda Kodiaq, kterým se tato mladoboleslavská automobilka perfektně trefila do potřeb českých rodin. Důkazem budiž, že je Kodiaq momentálně šestým nejprodávanějším autem v České republice, přičemž ve své třídě nemá absolutně konkurenci. V číslech prodejů za sebou dále dokonce nechává třeba i Škodu Superb, s nímž spadá do stejné cenové kategorie. 

Nejlevnější a nejoblíbenější 7 místné dodávky 

Pokud se řekne automobil se spoustou prostoru i pro početnější rodiny, pak se většině asi vybaví právě dodávky. A není se čemu divit, auta karoserie VAN jsou narozdíl od zbylých dvou kategorií 7 místných vozů koncipována primárně za účelem toho, aby poskytovala maximum prostoru. To je jejich hlavní devíza. Tím každopádně ale trpí jejich další užitné vlastnosti - třeba ve městě s nimi bývá obtížné zaparkovat, a zároveň plošně nenabízejí příliš zajímavý prožitek z jízdy. 

Pakliže však spíše než zážitek z jízdy hledáte dodávku s dostatkem míst pro 7 lidí a hlavně za co nejméně peněz, pak vás můžeme odkázat na dvojici Fiat Talento Combi a Toyota Proace Verso. Oba zmiňované modely totiž seženete za méně než 600 000 Kč. 

Interiér Peugeotu Traveller, dvojčete zmiňované Toyoty Proace Verso

U sedmimístných dodávek se lze nicméně setkat se zajímavým jevem, mezi ty nejprodávanější totiž patří ty z kategorie těch dražších. Jedním z nejpopulárnějších aut karoserie VAN u českých řidičů je kupříkladu takový Volkswagen Multivan, jehož cena převyšuje 1 milion Kč. Své neotřesitelné postavení mezi nejprodávanějšími a nejoblíbenějšími dodávkami v ČR zaujímá i Mercedes-Benz třídy V. Jedná se o luxusní třídu dodávek, zahrnující kupříkladu model Vito, jež nabízí to nejlepší pro cestování s rodinou. 

Zmíněné v tomto článku

Akční nabídky

Další články

Mercedes-Benz VLE startuje v Česku za 2 288 896 Kč. Standardní výbava klesne pod dva miliony

Mercedes-Benz VLE startuje v Česku za 2 288 896 Kč. Standardní výbava klesne pod dva miliony

Měsíc po světové premiéře otevírá Mercedes-Benz objednávky elektrického modelu VLE i v Česku. Velká limuzína, která má v portfoliu nahradit Třídu V a elektrické EQV, startuje na trhu v jediné předkonfigurované variantě VLE 300 electric s výbavovým paketem Advanced Plus. Pětimístná verze začíná na 2 288 896 Kč včetně DPH, šestimístná na 2 300 788 Kč a sedmimístná na 2 314 463 Kč. Standardní výbava, která má vstupní cenu posunout pod dva miliony, dorazí později v roce 2026.
Mercedes EQS dostane yoke volant se steer-by-wire. Jako první Němec

Mercedes EQS dostane yoke volant se steer-by-wire. Jako první Němec

Mercedes-Benz představil nový systém steer-by-wire, který nasadí do aktualizovaného elektrického sedanu EQS. Stává se tak první německou automobilkou, která elektronické řízení bez mechanické vazby nabídne v sériové výrobě. Vyplývá to z magazínu AutoWeek a potvrzují to materiály zveřejněné Electrekem.
Mercedes jedná s Geely o platformě pro kompakty. Vývoj míří do Číny

Mercedes jedná s Geely o platformě pro kompakty. Vývoj míří do Číny

Mercedes-Benz vede předběžná jednání s čínskou skupinou Geely o prohloubení vzájemné spolupráce. Podle agentury Bloomberg obě strany zkoumají možnosti společného vývoje nových modelů, které by měly nahradit současnou generaci elektromobilů. Pokud jednání uspějí, kompaktní modely třídy A, B, GLA, GLB i nového CLA by mohly vznikat na čínské technické architektuře – šlo by o zásadní změnu: vývoj platformy pro kompaktní vozy by se mohl přesunout z Německa do Číny.
Mercedes svolává EQA a EQB kvůli riziku požáru baterií. Software nestačil

Mercedes svolává EQA a EQB kvůli riziku požáru baterií. Software nestačil

Mercedes-Benz zahajuje třetí svolávací akci elektrických modelů EQA a EQB kvůli vysokonapěťovým bateriím, u kterých hrozí vnitřní zkrat a následný požár. Po dvou předchozích pokusech o softwarovou opravu automobilka přiznává, že software nestačí — baterie půjdou vyměnit.
Renntech oživuje Mercedes SEC: atmosférický V12 s 660 koňmi a pouze 12 kusů

Renntech oživuje Mercedes SEC: atmosférický V12 s 660 koňmi a pouze 12 kusů

Americký specialista na úpravy Mercedesů Renntech představil projekt, který cílí na sběratele i milovníky atmosférických motorů. Klasické kupé Mercedes-Benz SEC (C126) z let 1981–1991 dostane kompletní přestavbu s atmosférickým dvanáctiválcem 7,5 litru, rozšířenou karoserií typu widebody a manuální převodovkou typu transaxle. Vznikne pouze 12 kusů, každý sestavený na zakázku.
Šéf Mercedesu: emisní cíl 90 % pro rok 2035 je „skrytá stovka“

Šéf Mercedesu: emisní cíl 90 % pro rok 2035 je „skrytá stovka“

Šéf Mercedes-Benz Ola Källenius na začátku března v Bruselu prohlásil, že plánované zmírnění emisních pravidel EU ze 100 % na 90 % je ve skutečnosti jen jinak zabalená stoprocentní povinnost. Kompenzační mechanismus podle něj nedává automobilkám reálný prostor pro alternativy. Informaci přinesl finský Tekniikan Maailma s odkazem na Automotive News.
Provozní náklady auta 2026: Benzín, nafta, hybrid nebo elektromobil — co vás vyjde nejlevněji

Provozní náklady auta 2026: Benzín, nafta, hybrid nebo elektromobil — co vás vyjde nejlevněji

Koupit auto za 400 000 Kč nebo za 600 000 Kč — a přitom zaplatit za pětileté vlastnictví téměř stejně. Klíčovým ukazatelem jsou celkové vlastnické náklady (TCO). Pořizovací cena je jen vstupní lístek — k ní se připočítá palivo, servis, pojištění, pneumatiky a odpis. Teprve součet těchto položek ukáže, jak drahé auto ve skutečnosti je. A čísla u různých pohonů jsou překvapivě odlišná.
DPF filtr: jak funguje, příznaky ucpání a kolik stojí oprava

DPF filtr: jak funguje, příznaky ucpání a kolik stojí oprava

Každé ráno nastartujete diesel a jedete 10 minut do práce. Za rok to udělá přes 200 takových výletů, a váš DPF filtr z toho nemá moc radosti. Filtr pevných částic je jedna z nejnákladnějších součástek dieselového auta, přitom jej většina řidičů zcela ignoruje, dokud na přístrojovém panelu nezačne svítit varovná kontrolka. Čištění vyjde na 6 000–10 000 Kč, výměna na 15 000–50 000 Kč. Ale s trochou znalostí se těmto výdajům dá předejít nebo je výrazně oddálit. A pokud máte moderní benzín s přímým vstřikem (TSI, GDI a další), týká se vás filtr pevných částic taky — od roku 2018 ho má prakticky každé nové benzínové auto pod označením GPF.
Nejlevnější elektromobil v Česku stojí 419 900 Kč. Tohle je aktuální top 10 pro rok 2026

Nejlevnější elektromobil v Česku stojí 419 900 Kč. Tohle je aktuální top 10 pro rok 2026

Vstoupíte do showroomu, řeknete „chci nejlevnější elektromobil, který má smysl", a prodejce vám ukáže šest různých aut s rozdílem 200 000 Kč. Ne proto, že je dezorientovaný, ale protože český trh elektromobilů má v dubnu 2026 nečekaně hluboké patro. Dacia drží tradiční cenovou kotvu, čínské značky tlačí Stellantis k akcím a evropské automobilky reagují trvalými slevami i na rok staré modely. Vytáhli jsme proto z naší cenové databáze, kterou každý den ručně srovnáváme s oficiálními ceníky a dealerskými akcemi, deset nejlevnějších plnohodnotných elektromobilů, které můžete v Česku právě teď reálně podepsat — včetně dealerských akcí, které tam ještě stojí.
Přepis auta 2026: Kompletní postup, dokumenty a kolik to stojí

Přepis auta 2026: Kompletní postup, dokumenty a kolik to stojí

Prodáváte nebo kupujete auto? Pak vás čeká přepis vozidla — úkon, na který máte ze zákona pouhých 10 pracovních dní. Nestihnete-li to, hrozí pokuta až 50 000 Kč. Přitom celý proces zvládnete za jedno dopoledne, a pokud využijete Portál dopravy, ušetříte navíc 160 Kč na poplatku. V tomto průvodci najdete kompletní postup pro rok 2026 — včetně novinek, které vstoupily v platnost od července 2025.
0Porovnávač