Rumunská automobilka Dacia nabízí celkem 6 modelů, namátkově třeba Duster, Spring, Bigster, Jogger nebo Sandero Stepway. Spring patří s délkou 3,701 metru k těm menším, šířka je pak 1,583 m, výška 1,519 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,62 m na délku, 1,88 m na šířku a 1,65 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Spring se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026. Základní výbava Essential startuje na 419 900 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Electric 45. Spring se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například rumunská automobilka Dacia nabízí Duster s motorem hybrid-G 150 4x4 za 645 900 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Electric 45 ve výbavě Essential platili přibližně 4 334 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 100 180 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Dacia Spring je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V prosinci 2025 bylo v ČR registrováno 29 kusů modelu Dacia Spring, z toho 27 nových a 2 ojeté. Tím se řadí jako 91. nejregistrovanější vůz v ČR. Podobný počet registrací měly Nissan Qashqai (29 kusů), KIA Sorento (29 kusů) nebo Honda Civic (29 kusů).
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Dacia Spring hodnocení 8,2 z 10. Značka Dacia celkově obsadila 20. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,6.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje Dacia Spring ve stáří 2–3 roky míru závad 13,0 % (107. místo).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 33 kW - 48 kW |
| Maximální rychlost | 125 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 13 - 19 s |
| Série | Spring (DBG) (od 07/24) |
| Začátek výroby | DBG |
| Začátek výroby modelu | Spring Electric 45 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1519mm |
| Šířka | 1767mm |
| Délka | 3701mm |
| Rozvor | 2423 mm |
| Objem kufru | 308 / - l |
| Hmotnost | 1013 - 1050/1315 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 155 |
| Kombinovaná | 13 - 14l/100km |
| Město | 7 - 9 l/100km |
| Mimo město | 9 - 10 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 225 - 228 km |
| Dojezd WLTP | 225 - 228 km |
| Dojezd město | 305 km |
| Kapacita baterie hrubá | 27 kWh |
| Kapacita baterie netto | 26 kWh |
| Hmotnost baterie | 186 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS (příplatek: 600 EUR) |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu uprostřed |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 419 900 Kč - 494 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Nová Dacia Spring Extreme zaujme především výrazným navýšením výkonu a velmi agresivní cenovou politikou. Ačkoliv vůz prošel vizuální proměnou, technický základ zůstává původní, což může v budoucnu znamenat rychlejší zastarání. Pro zájemce o nejlevnější elektromobil na trhu však představuje zajímavou alternativu.AUTONOTIZEN
- Výrazně vyšší výkon 75 kW oproti základní verzi
- Nejnižší cena elektrického auta v Evropě od 16 900 eur
- Nový design po faceliftu je atraktivnější
- Stará technická platforma z roku 2021 bez zásadního vývoje
- Výroba v Číně, nikoli v Evropě
- Riziko rychlého zastarání při příchodu modernějších konkurentů
Nejlevnější auto Nizozemska je najednou mnohem lepšíAutovisie
- Lepší jízdní vlastnosti
- Nižší cena
- Výkonnější motor
- Omezený dojezd (225 km WLTP)
- Pomalé rychlonabíjení
- Levná konkurence (Twingo)
Rychle dobije, rychle vyrazí vpřed. Dacia Spring 65 Extreme se ve městě neztratíAuto.cz
- Nejnižší cena mezi elektromobily v Evropě (od 419 900 Kč)
- Hbitá manévrovatelnost v úzkých městských ulicích
- Flexibilní nabíjení ze standardní 230V zásuvky nebo DC
- Znatelný náklon karoserie při průjezdu zatáček
- Těsný prostor pro dospělé cestující vzadu, kufr 309 litrů
- Nízká kvalita zpracování, zvuk dveří jako staré stodoly
- Omezený dojezd 228 km (WLTP) nevhodný pro delší cesty
Nové Dacia Spring: více koní a stále tak levnéAutoblog NL
- Nejlevnější elektromobil v Evropě
- Zvýšený výkon na 70 a 100 koní
- Nízká spotřeba 12,4 kWh/100 km
- Stále pomalá akcelerace
- Pomalé nabíjení (max 40 kW)
- Malý dojezd 225 km
Dacia Spring se v losím testu málem převrátila. Při manévru jí i uletěla pokliceAuto Revue
- Nejlevnější elektromobil na českém trhu za 419 900 Kč
- Slušný výkon ve slalomu díky okamžitým 113 Nm
- V porovnání s předchůdcem menší boční náklony karoserie
- Nebezpečné chování v losím testu – vnitřní kola se odlepují, auto poskakuje
- Necitlivá stabilizace při nouzových manévrech
- Užší pneumatiky s větším průměrem zhoršují stabilitu
- Při manévru odlétla poklice