Dacia Duster v motorizaci hybrid-G 150 4x4 je vůz nižší střední třídy s LPG pohonnou jednotkou o výkonu 113 kW (154 koní). Motor o objemu 1,2 l a 3 válce (12 ventilů) s přímým vstřikováním dosahuje měrného výkonu 94,2 kW na litr objemu. Maximální výkon je k dispozici při 5 000 ot./min. Automatická převodovka má 6 stupňů. Sprint z 0 na 100 km/h zvládne za 10 sekund a maximální rychlost je 180 km/h. Poměr výkonu k hmotnosti činí 72,5 kW na tunu.
Kombinovaná spotřeba dle WLTP činí 6 l/100 km — ve městě 9 l, na dálnici 6 l. Nádrž pojme 50 litrů, což vystačí přibližně na 833 km.
S délkou 4 343 mm, šířkou 1 813 mm a výškou 1 659 mm (rozvor 2 658 mm) patří do kategorie Nižší střední třída. Zavazadlový prostor nabízí 348 litrů. Pohotovostní hmotnost je 1 559 kg při maximální přípustné hmotnosti 1 965 kg. Brzděný přívěs může vážit až 1 500 kg. Světlá výška 209 mm a průměr otáčení 10 m doplňují profil vozu.
Cena Dacia Duster hybrid-G 150 4x4 startuje na 645 900 Kč dle oficiálního ceníku (zdroj), platné k 12. 2. 2026. Stejný 1,2l LPG motor o 113 kW najdete také v modelech Dacia Bigster.
| Název | hybrid-G 150 4x4 |
| Palivo | LPG |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Maximální otáčky za minutu | 5000 RPM |
| Točivý moment | - Nm |
| Otáčky maximálního točivého momentu | 1900 RPM |
| Objem motoru | 1.2 l |
| Převodovka | a (6) |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 113 kW |
| Maximální rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 10 s |
| Série | Duster (DJF) (od 06/24) |
| Začátek výroby | DJF |
| Začátek výroby modelu | Duster hybrid-G 150 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1659mm |
| Šířka | 2069mm |
| Délka | 4343mm |
| Rozvor | 2658 mm |
| Objem kufru | 348 / - l |
| Hmotnost | 1559 / 1965 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 209 |
| Přední nájezdový úhel | 24 |
| Zadní nájezdový úhel | 36 |
| Přechodový úhel | 24 |
| Kombinovaná | 6l/100km |
| Město | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Typ paliva 2. pohonu | electricity |
| Kombinovaná 2. pohon | 7 l/100km |
| Město 2. pohon | 9 l/100km |
| Mimo město 2. pohon | 6 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 1 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 645 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1500 kg |
| Nebrzděný | 750 kg |