Německá automobilka Opel nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba Mokka Electric, Mokka, Frontera Electric, Frontera nebo Grandland Electric. Grandland Electric patří s délkou 4,65 metru k těm větším, šířka je pak 1,905 m, výška 1,665 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Grandland Electric se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Základní výbava Edition startuje na 1 099 990 Kč, model je dostupný v 2 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Electric ve spojení s výbavou Ultimate 4x4. Vůz Opel Grandland Electric lze sehnat jak ve variantě s pohonem kol, tak i s pohonem všech kol. Ten se pojí s motorizací Opel Grandland Electric 239kW AWD a příplatek oproti nejlevnější dvoukolce je 250 tisíc Kč.
V současné době je na Opel Grandland Electric k dispozici zvýhodněná cena od 1 059 990 Kč, což představuje úsporu 40 000 Kč (3 %) oproti běžné ceníkové ceně. Sleva 40 000 Kč. Nabídka platí do 31. března 2026.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Opel Grandland Electric 239kW AWD ve výbavě Edition platili přibližně 13 935 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 322 210 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Opel Grandland Electric je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
U SUV vás jistě bude zajímat i objem kufru. Opel Grandland Electric disponuje objemem 485 litrů, resp. 1580 litrů při sklopených zadních sedadlech. Za stejnou nebo nižší cenu toho nejvíce uvezete v těchto vozech: Tesla Model 3 (594 litrů), XPeng G6 (571 litrů), Sportequipe Sportequipe 6 (486 litrů), Mitsubishi ASX (484 litrů) nebo Dongfeng Shine GS (474 litrů)
Značka Opel získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 6,8 z 10 a obsadila 33. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Opel dlouhodobou průměrnou poruchovost 23,1 % (6. z 14 značek v žebříčku).
| Palivo | electric Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 157 kW - 239 kW |
| Maximální rychlost | 170 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 6 - 9 s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1665mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 4650mm |
| Rozvor | 2784 mm |
| Objem kufru | 485 / 1580 l |
| Hmotnost | 2157 - 2207/2700 - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 17 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 501 - 521 km |
| Dojezd WLTP | 521 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 73 - 77 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 160 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 099 990 Kč - 1 349 990 Kč |
| Minimální výbava | Ultimate 4x4 |
| Brzděný | 1200 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Test Opel Grandland Electric AWD – motor navíc odvádí dobrou práciAutoWeek
- Výrazně lepší dynamika a odezva díky druhému elektromotoru (0–100 km/h za 5,9 s)
- Lepší trakce a jistější chování v zatáčkách díky přeladěnému podvozku
- Velkorysý interiér s pohodlnými sedadly, dobrý prostor vzadu i objem zavazadlového prostoru (~500 l)
- Reálný dojezd 352 km – velká 97kWh baterie není u AWD verze dostupná
- Materály v interiéru neodpovídají cenové kategorii – tvrdé plasty, jednoduché tvarování
- Podvozek na dlážděných vozovkách nepříjemně tuhý i v normálním režimu