Akční nabídky

Kalkulace na míru

Vaše telefonní číslo použijeme pouze pro ověření a upřesnění poptávky, nikomu dalšímu jej bez vašeho souhlasu neposkytneme.

Jakmile obdržíme první nabídku, pošleme vám ji na e-mail.

Vyplatí se Volkswagen e-Golf na operativní leasing?

Obecně by se dalo říct, že jak komu. Je zde potřeba počítat se zůstatkovou hodnotou auta, cenou pronájmu, cenou pohoných hmot a velkou proměnnou je v tomto ohledu také cena servisu.

e-Golf bohužel v tuto chvíli nemá žádnou kalkulaci ve variantě full-service, tedy variatně se servisem a pneumatikami v ceně. Můžete

Pokud si rozpočítáme nejlevnější variantu 100 kW Edition 2020, tak jen za pronájem auta zaplatíme 0 Kč/km (655289*12/0). Když k tomu připočteme spotřebu Volkswagenu e-Golf na elektřinu, která činí 12.7 l/100km, dostaneme se na 0+0=0Kč na km. Řešit tedy, zda pořídit benzín nebo diesel je u operáků s menším nájezdem většinou celkem zbytečné - jedná se o zanedbatelnou část pronájmu vozu.

Pokud bychom nový vůz kupovali, model e-Golf by nás v základní motorizaci e-Golf stál 882900 Kč, pokud bychom tedy nepočítali s servisem ani zůstatkovou hodnotou vozu, vyplatí se jej vlastnit po 1 měsících, tedy cca. po 0 letech užívání. Velkou proměnnou je zde však zmiňovaný servis a zůstatková hodnota vozidla, obojí se odhaduje celkem obtížně. Nespornou výhodou operáku je to, že jezdíte vždy v relativně novém voze.

Nájezd

Největším rozdílem v ceně operativního leasingu je asi roční nájezd. Pokud hodně jezdíte, tak bude zákonitě dlohodobý pronájem vozu dražší. U Volkswagenu e-Golf začínají roční nájezdy od 0 km za 792900 Kč měsíčně na 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu) a končí až na 0km za 792900 Kč/měsíčně za pronájem v celkové délce 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu).

Volkswagen e-Golf - alternativy na operák (hatchback)

Pokud by vám vůz Volkswagen e-Golf z nějakého důvodu nevyhovoval, k dostání jsou i alternativy s karoserií hatchback - například Volkswagen e-Golf na 0 měsíců s nájezdem 0 km za 792900 Kč nebo Seat Leon s nájezdem 12500 km na 24 měsíců za 4908Kč. Do třetice by vás mohla zaujmout nabídka na Renault Mégane R.S. s nájezdem 0 km na 0 měsíců za 871780Kč měsíčně.

Kolik doopravdy stojí Volkswagen e-Golf? Poptejte dealery přes Autohled a
buďte si jisti, že máte tu nejlepší cenu

Získat nejlepší cenu