Akční nabídky

Kalkulace na míru

Vaše telefonní číslo použijeme pouze pro ověření a upřesnění poptávky, nikomu dalšímu jej bez vašeho souhlasu neposkytneme.

Jakmile obdržíme první nabídku, pošleme vám ji na e-mail.

Vyplatí se BMW i8 Roadster na operativní leasing?

Obecně by se dalo říct, že jak komu. Je zde potřeba počítat se zůstatkovou hodnotou auta, cenou pronájmu, cenou pohoných hmot a velkou proměnnou je v tomto ohledu také cena servisu.

i8 Roadster bohužel v tuto chvíli nemá žádnou kalkulaci ve variantě full-service, tedy variatně se servisem a pneumatikami v ceně. Můžete

Pokud si rozpočítáme nejlevnější variantu Twinpower Turbo Sériové provedení, tak jen za pronájem auta zaplatíme 0 Kč/km (3502479*12/0). Když k tomu připočteme spotřebu BMW i8 Roadster na , která činí 2.1 l/100km, dostaneme se na 0+0=0Kč na km. Řešit tedy, zda pořídit benzín nebo diesel je u operáků s menším nájezdem většinou celkem zbytečné - jedná se o zanedbatelnou část pronájmu vozu.

Pokud bychom nový vůz kupovali, model i8 Roadster by nás v základní motorizaci Twinpower Turbo stál 4238000 Kč, pokud bychom tedy nepočítali s servisem ani zůstatkovou hodnotou vozu, vyplatí se jej vlastnit po 1 měsících, tedy cca. po 0 letech užívání. Velkou proměnnou je zde však zmiňovaný servis a zůstatková hodnota vozidla, obojí se odhaduje celkem obtížně. Nespornou výhodou operáku je to, že jezdíte vždy v relativně novém voze.

Nájezd

Největším rozdílem v ceně operativního leasingu je asi roční nájezd. Pokud hodně jezdíte, tak bude zákonitě dlohodobý pronájem vozu dražší. U BMW i8 Roadster začínají roční nájezdy od 0 km za 4238000 Kč měsíčně na 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu) a končí až na 0km za 4238000 Kč/měsíčně za pronájem v celkové délce 0 měsíců (0.0 Kč za km pronájmu).

BMW i8 Roadster - alternativy na operák (roadster)

Pokud by vám vůz BMW i8 Roadster z nějakého důvodu nevyhovoval, k dostání jsou i alternativy s karoserií roadster - například BMW i8 Roadster na 0 měsíců s nájezdem 0 km za 4238000 Kč nebo Lamborghini Huracán Spyder s nájezdem 0 km na 0 měsíců za 5105000Kč. Do třetice by vás mohla zaujmout nabídka na Mercedes-Benz SL s nájezdem 0 km na 0 měsíců za 2481287Kč měsíčně.

Kategorie

Kolik doopravdy stojí BMW i8 Roadster? Poptejte dealery přes Autohled a
buďte si jisti, že máte tu nejlepší cenu

Získat nejlepší cenu