Crashtest Euro NCAP
Testováno v roce 2025
Německá automobilka BMW nabízí celkem 62 modelů, namátkově třeba iX, iX M Performance, X1 M Performance, X1 nebo X2. X3 patří s délkou 4,755 metru k těm větším, šířka je pak 1,92 m, výška 1,66 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie aut, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
X3 se vyrábí ve čtyřech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026. Ke koupi motorizace potěší jak příznivce benzínu, tak i nafty, je jich totiž stejně - 2 od každé.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou 20d xDrive Steptronic. X3 je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
V současné době je na BMW X3 k dispozici zvýhodněná cena od 1 128 099 Kč, což představuje úsporu 236 901 Kč (14 %) oproti běžné ceníkové ceně.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 20 xDrive Steptronic platili přibližně 17 031 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 393 730 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu BMW X3 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing BMW Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
BMW X3 se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací 20d xDrive Steptronic – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 3 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V prosinci 2025 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu BMW X3.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal BMW X3 hodnocení 8,6 z 10. Značka BMW celkově obsadila 12. místo z 39 hodnocených značek se skóre 8,1.
V TÜV Reportu 2026, který vychází z 9,46 milionů technických kontrol v Německu, vykazuje BMW X3 ve stáří 2–3 roky míru závad 4,6 % (23. místo). Značka BMW má dlouhodobou průměrnou poruchovost 25,1 % (10. z 14 značek).
Uživatelé nejčastěji porovnávají BMW X3 s modely Škoda Kodiaq, Alfa Romeo Stelvio, Volvo XC60, Toyota RAV4 nebo BMW X5.
| Palivo | Diesel Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 145 kW - 223 kW |
| Maximální rychlost | 215 - 245 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - 7 s |
| Série | X3 (G45) (od 11/24) |
| Začátek výroby | G45 |
| Začátek výroby modelu | X3 20 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1660mm |
| Šířka | 2132mm |
| Délka | 4755mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | 1930 - 2140/2500 - 2710 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 216 |
| Přední nájezdový úhel | 20 |
| Zadní nájezdový úhel | 22 |
| Přechodový úhel | 18 |
| Kombinovaná | 2 - 6l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 88 km |
| Dojezd WLTP | 88 km |
| Dojezd město | 99 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 19 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 140 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 365 000 Kč - 1 758 900 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 - 2500 kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
BMW X3 exceluje v oblasti ergonomie a špičkového infotainmentu, který svou funkčností výrazně převyšuje konkurenci. Celkový dojem však kazí přílišné spoléhání na dotykové plochy, tvrdší komfort na zadních sedadlech a kontroverzní volba některých interiérových materiálů. I přes tyto výhrady recenzent vůz považuje za jeden z designově zdařilejších modelů v současné nabídce značky.topspeedsk
- Infotainment systém funkčností výrazně převyšuje konkurenci ve třídě
- Ergonomie řidiče a ovladatelnost patří k nejlepším v segmentu
- Design vozu patří k nejzdařilejším v aktuální nabídce BMW
- Příliš velká závislost na dotykových plochách místo fyzických tlačítek
- Komfort na zadních sedadlech je tvrdší než u přímé konkurence
- Některé interiérové materiály jsou kontroverzní volbou pro danou cenu
BMW X3: ook met drieliter dieselmotor naar NederlandAutoWeek
- Powerful 3.0 six-cylinder diesel engine with 303 hp and 670 Nm of torque.
- Accelerates from 0 to 100 km/h in just 5.4 seconds.
- Features a mild-hybrid system, enhancing efficiency with assistance from an electric motor.
- High price point at 100,489 euros, making it one of the most expensive variants.
- Uncertainty about the availability of the model in the Netherlands.
- Limited information on comfort and interior quality.
- Competition with the M3 M5 xDrive, which is priced even higher.
Testováno v roce 2025